کشف اجساد چند کودک در ایالت بایرن آلمان

کشف اجساد چند کودک در ایالت بایرن آلمان

جسد چند کودک در خانه‌ای در شهر "والن‌فلس" در ایالت بایرن آلمان کشف شده است. پلیس سرگرم تحقیقات است و از ارائه اطلاعات گسترده در این زمینه خودداری می‌کند.

کشف اجساد چند کودک در ایالت بایرن آلمان

کشف اجساد چند کودک در ایالت بایرن آلمان

اهالی شهر کوچک "والن‌فلس" در ایالت بایرن آلمان از خبری که پلیس آن را منتشر کرده بهت‌زده‌اند: جنازه‌های چند کودک عصر پنج‌شنبه (۱۳ نوامبر/ ۲۲ آبان) در یک ملک پیدا شده است.

پلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «جسد چند کودک پیدا شده است. پلیس و دادستان معتقدند که احتمالا ۷ نفر مرده‌اند.»

اجساد پس از آن کشف شد که به تماسی تلفنی با سرویس‌های اورژانس پاسخ داده شد.احتمال می‌رود که روز جمعه اجساد مورد کالبدشکافی قرار گیرند. اما پلیس گفت‌، به دلیل "وضعیت بد" بعضی از اجساد بررسی ‌آ‌نها چندین روز طول می‌کشد.روشن نیست که این کودکان چگونه مرده‌اند و اجسادشان چه مدتی در این خانه مانده‌ است.

پلیس می‌گوید، هنوز نتوانسته ساکن قبلی این خانه را که زنی ۴۵ ساله است، پیدا کند.وب‌سایت‌خبری "فوکوس آنلاین" آلمان گزارش داده که ینس کورن (Jens Korn)، شهردار "والن‌فالس" تنها ذکر کرده که این خانواده را می‌شناسد و جزئیات بیشتری ارائه نکرده است.

کورن گفت: «من حیرت‌زده‌ام. ما اجتماعی کوچک و سرزنده‌ایم با ۲۸۰۰ سکنه که همه همدیگر را می‌شناسیم. احساسات همه ما از این واقعه جریحه‌دار شده و از خودمان می‌پرسیم، چه کاری می‌توانستیم بکنیم؟ آیا می‌توانستیم کمک کنیم؟»

یک تیم از پزشکی قانونی و دادستانی کوبورگ در حال بازرسی از محل حادثه هستند.

منبع: http://goo.gl/VMDkuv